Nasz zespół - czyli z kim współpracujemy


Dogoterapia Whoopie współpracuje z innymi dogoterapeutami w celu zapewnienia najwyższej jakości naszych usług. Poniżej prezentujemy krótki opis działalności naszych partnerów wraz z przekierowaniem do ich stron internetowych (prosimy klinknąć na poniższe loga), do których odwiedzenia również zapraszamy!


Fundacja Iskra zajmuje się kształceniem przyszłych dogoterapeutów i psów im towarzyszących, prowadzi także zajęcia z dogoterapii w Krakowie i nie tylko. ISKRA zajmuje się dogoterapią od wielu lat, ma zatem ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi.

Fundacja Iskra

Dogoterapia z Edim Edi - Golden Retriver - to nasz najbardziej doświadczony i najstarszy psiak terapeuta, który mimo wszystko ma w sobie ciągle dużo energii i zapału do pracy :) Często wspólnie prowadzimy zajęcia w przedszkolach oraz w ośrodkach dla osób niepełnosprawnych. Edi jest inteligentnym i spokojnym psiakiem, zna wiele sztuczek, które pozytywnie wpływają na atmosferę zajęć. Razem z Whoopie są w stanie nie tylko rozbawić, ale i zainteresować uczestników zajęć.


Dogoterapia z Edim


Jednocześnie zapraszamy do kontaktu z nami tutaj. W razie pytań proszę skorzystać z dostępnych w zakładce kontakt danych telefonicznych lub z formularza kontaktowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Copyright © 2016-2017 Dogoterapia Whoopie. All rights reserved.